Apie mus

Apie mus

Sveiki, mano vardas Asta – Boutique Di Cavallette įkūrėja. Smagu sutikti jus savo svetainėje ir tikiuosi kad rasite čia tai ko ieškote. Boutique Di Cavallette atsiradimo istorija labai paprasta ir mamiška. Kai mūsų šeimoje atsirado mūsų žiogas, nusprendžiau kad noriu pati jį  rengti ir puošti savo siūtais rūbeliais, tad pradėjau ieškoti tam tinkamo ir man patinkančio kelio. Pradžia buvo „Žiogo pižamytės“.  Tačiau idėjos ir tikslai nebetilpo tik į žodį „pižamytės“.  Norėjosi kilti aukštyn bei siekti naujų tikslų. Teko galvoti kaip suktis iš padėties, bet nenuklysti nuo žiogo,  ir taip  atsirado į Boutique Di Cavallette  (It. Žiogo butikas). Taip apjungėme abu ženklus po vienu vardu ir toliau žengiam naujų tikslų keliu, bei galime jums pasiūlyti platesnį asortimentą. Rūbai vaikams internetu – tai patogus ir saugus pirkimas.
Linkime Jums smagaus apsipirkimo ir laukiame atsiliepimų !

Kokybė

Mes bendraujame tik su tais audinių tiekėjais kuriais tikime, o kiekvieną drabužėlį patikriname prieš išsiunčiant jums.

Atsakomybė

Mes atsakome už savo prekes, ir nedvėjodami pakeisime brokuotą prekę jei netyčia tokią jums išsiųsime.

Greitis

Užsakymą pradėsime ruošti keltos valandų bėgyje po apmokėjimo. Pagaminsime, jei neturime tinkamo dydžio vietoje, ir išsiūsime per 3-7 d.d.

Susipažinkite su mūsų komanda

We love what we do and we do it with passion. We value the experimentation,
the reformation of the message, and the smart incentives.

Kas mes esame?

Kai mūsų šeimoje atsirado mūsų žiogas, nusprendžiau kad noriu pati jį  rengti ir puošti savo siūtais rūbeliais. Tad pradėjau ieškoti tam tinkamo ir man patinkančio kelio. Pradžia buvo „Žiogo pižamytės“. Tačiau idėjos ir tikslai nebetilpo tik į žodį „pižamytės“. Teko galvoti kaip suktis iš padėties, bet nenuklysti nuo žiogo,  ir taip  atsirado į Boutique Di Cavallette  (It. Žiogo butikas). Taip apjungėme abu ženklus po vienu vardu ir toliau žengiam naujų tikslų keliu.

 Kaip atrodo laimė? Jei yra laimė, tai laimė rėkia, seilėjasi ir čepsi. Po to jie užauga ir tampa asmenybėmis, su savo rūpesčiais ir svajonėmis. Ačiū kad galiu būti mama, nes tai mane skatina tobulėti ir siekti naujų tikslų.

Mūsų vizija

Šiuolaikiniam pasaulyje skatinamas vartojimas ir vis gausėjantis atliekų perteklius skatina susimastyti. Žmonės pradeda galvoti apie žaliavų perdirbimą ar pakartotinį jų panaudojimą. Mes taip pat norime prisidėti prie šios misijos. Naudojame ekologiškas ir lengvai perdirbamas pakuotes, medžiagas drabužėlių gamybai taip pat atrenkame kuo ekologiškesnes. 95 procentai mūsų naudojamų medžiagų atitinka OEKO TEX 100 standartus.  Taip pat viena iš mūsų gaminių linijų yra „Augantys kartu“ pritaikyta augti kartu su vaiku ir taip pratesemas jo vartojimo laikas. 

„OEKO-TEX® Standard 100“ yra visuotinai pripažinta testavimų ir sertifikavimo sistema, kontroliuojanti kenksmingų medžiagų normas produkcijoje.  Pagal šį standartą testuojama ir sertifikuojama įvairi produkcija bet kuriame jos gamybos etape. Tai gali būti tiek žaliavos, tiek pusiau baigti, tiek ir visiškai užbaigti gaminiai.  Pavyzdžiui, nedažyti ir dažyti siūlai, austos ir megztos medžiagos,  netgi įvairios siuvimo priemonės (sagos, užtrauktukai, siūlai, etiketės), rūbai, namų tekstilė ir pan.

Patikrinta ir sertifikuota produkcija pagal OEKO-TEX® Standard 100 neturi nepalankaus bei kenksmingo poveikio galutiniams vartotojams.  O kompanijos, gaminančios tokią produkciją siunčia visuomenei žinutę, kad joms yra svarbi visuomenės sveikata ir gerovė.

Viena iš idėjų, drabužiai kurie auga kartu su vaiku. Suknelės kurios laikui bėgant tampa tunikomis ar palaidinėmis. Tad mergaitėms augant auga ir jų mėgstami rūbeliai. Taip mažinant vartojimą palaikome švaresnį pasaulį, bei tėvams sutaupyti.